S nadšením byste si zajistili exkluzivní bydlení, které bude nejenom praktické a útulné, ale i vhodně situované? Řadíte se mezi vyznavače přírodních prostředí, klidných lokalit a obrovského nadstandardu, který je doprovázen opravdu zajímavými cenami? Pak vsaďte na jedinečný a perfektní projekt Kejřův Park, jež je zrealizován v oblasti Praha 9 – Hloubětín.

Propracované stavby, jež jsou rozplánovány profesionálními návrháři a vybudovány unikátní a špičkovou stavební firmou. Pět velikých a několika patrových budov Vám předkládá zcela odlišné byty, pokud jde o samotné velikosti. Jakýkoliv z nabízených bytů se pyšní buď zahrádkou nebo prostorným balkónem, jehož útroby určitě dozajista efektivně upotřebíte. 24 hodinová ochrana, soukromá pláž, minigolf nebo dětské hřiště, jsou pouze pomyslnou špičkou na dortu.

Nové byty Praha 9 však zvolíte také kvůli zcela odlišným věcem, jako je dostatečný prostor a bezkonkurenční design obytných jednotek. Radovat se můžete hlavně z umístění zmíněných objektů, kolem kterých se nachází ve své podstatě pouze samá příroda. Unikátní je bezpochyby veliký rybník a okolní lesy. Prostředí, které Vás doslova vyvlékne ze samotného velkého města.

I přes dokonalý klid a přínosnou izolovanost budete mít zabezpečenu hodně jedinečnou dopravní dostupnost a především dálku, od samotného centra, kde se můžete objevit za pouhých několik minut. Můžete tak propojit luxusní a útulné ubytování, s efektivním kulturním životem v těsné blízkosti. Neotálejte proto s rozmýšlením a vyberte si jeden z několika nabízených bytů. Prožívejte rodinný život ve výjimečné přírodě a stejně tak mějte na dosah paže kterékoliv firemní, sportovní a společenské aktivity. Obraťte se na developerský projekt Kejřův Park.

Napsali o nás: http://www.bytyprodejpraha.cz/spickove-bydleni-projekt-kejruv-park

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>